Обласний фестиваль талантів «Z_ефір» повертається!

обласний фестиваль талантів «z_ефір» повертається!. Зображення 1
У 2018 році культурно-інформаційний простір Дніпропетровщини вибухнув неймовірною подією. За ініціативи та підтримки голови обласної державної адміністрації Валентина Резніченка, в області пройшов перший  фестиваль талантів  "Z_ефір". Він об'єднав талановиту молодь регіону в один унікальний проект. Діти віком від 5 до 16 років могли спробувати свої сили і поборотися за звання найкращого в найрізноманітніших номінаціях.

Символічно, що перший відбірковий тур дебютного "Z_ефіру" відбувся саме в нашому місті, яке стало символом позитивних перетворень не лише для Дніпропетровської області, але й для України.
Серед 30 номерів-переможців відбіркових турів, які стали учасниками грандіозного гала-концерту, також були представники Покрова. І більше того, саме наші таланти опинилися в числі лауреатів фестивалю!
Звісно, що після такого вдалого і яскравого дебюту "Z_ефір" не може не повернутися. Відбірковий тур фестивалю 2019-го року розпочнеться вже 5 лютого. Тож талановиті діти Покрова, віком від 5 до 16 років, знову можуть спробувати свої сили. Для цього їм необхідно надати відповідну заявку-анкету (зразок додається) до відділу культури виконкому. Прийом заявок триватиме до 21-го січня. Довідки за телефоном 4-19-85.

Завантажити анкету

 Прес-служба міського голови.