Наші зв’язківці – лідери радіоефіру

 

Команда Будинку творчості продовжує впевнено перемагати на змаганнях всіх рівнів. Стипендіати міського голови, вихованці Миколи Голуба утримують найвищі рейтинги, не збавляючи переможний темп.

Зв'язок на коротких хвилях - це цілий спектр знань і навичок без яких неможливо досягти успіху. Юні спортсмени і інженери, і оператори, бо самі керують технічними засобами та обслуговують їх, мають досвід  вибору робочого діапазону, знають код Морзе і англійську теж, бо виступають у міжнародних та світових турнірах. Тож не дивно, що зв’язківці вміло володіють ефіром і вже з перших кроків закохуються у спорт, який відкриває їм безмежні можливості. З року в рік команда поповнюється новими спортсменами, а випускники незмінно обирають виші технічного спрямування, залишаючись у радіозв’язку на коротких хвилях. Ця статистика колективної – вражає, як і перемоги.

Тільки за останні кілька місяців команда завоювала золото у чотирьох престижних змаганнях – Кубку Черкащини, «Юр'єва Божниця», «На Покрову», «День захисника України», на призи Музею військ зв’язку Збройних Сил України. Радіозв’язківці – Микола Коробка, Катерина Могелевець,  Арсеній Скворцов, Іван Кучеренко, Ілля Рабольт, знову підняли Покров на найвищу сходинку. Причому, дев’ятирічний Арсен Скворцов отримав спеціальний приз, як наймолодший учасник турніру.

Такі успіхи спонукають команду до нових перемог, участі у турнірах та змаганнях, підготовка - вже триває.

Прес-служба міського голови.