На колегії управління освіти

18 лютого відбулася колегія управління освіти Покровської міської ради. В роботі консультативно-дорадчого органу взяли участь керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Першим розглянули питання про стан виконання міської цільової соціальної програми “Освіта м. Покров на 2019-2021 роки” за минулий рік.

Інформуючи з даного питання, заступник начальника управління освіти Наталія Самборська зазначила, що у 2019 році на утримання закладів освіти міста з бюджетів усіх рівнів використано 144 млн. 157 тис. грн, що майже на 15 мільйонів більше ніж у попередньому році. Було детально охарактеризовано основні напрямки діяльності у сфері освіти міста, які визначені у таких проектах, як “Дошкільна освіта”, “Становлення сучасної початкової освіти в умовах реалізації НУШ”, “Індивідуальна освітня траєкторія в умовах інклюзивного навчання”, “Універсальний дизайн у сфері освіти”, “Єдина інформаційна система”, “Шкільна бібліотека-відкритий освітній простір”, “Національно-патріотичне виховання”, “Лідери освіти міста”, “Академічна свобода учасників освітнього процесу”, “Розвиток професійно-технічної освіти в м. Покров” та “Мистецька освіта”.

Далі  вихователь-методист закладу Лариса Макаренко представила досвід роботи колективу КЗДО №22 у контексті Всеукраїнського проекту “Випереджаюча освіта для сталого розвитку” з теми “Національно-патріотичне виховання дітей старшого дошкільного віку в процесі випереджаючої модернізації освіти”.

Про результати моніторингового дослідження рівня сформованості математичної компетентності учнів 9-их класів закладів загальної середньої освіти поінформувала методист управління освіти Людмила Гродецька.

Провідний спеціаліст господарчої групи управління освіти Олександр Коротаєв надав інформацію про забезпечення протипожежних заходів в закладах освіти міста та проаналізував виконання приписів ДСНС.

Тему різнобічного розвитку здібностей підростаючого покоління у системі позашкільної освіти розкрили директор БТДЮ Ніна Якимова, директор ДЮСШ ім. Д. Дідіка Ірина Бакієва та директор НВО Лариса Мякотіна.

Щодо кожного із питань порядку денного, з врахуванням пропозицій та уточнень, колегією прийняті відповідні рішення.

Прес-служба міського голови.