Мистецтво не має кордонів

Під час літніх канікул вихованці творчих закладів міста продовжують бути активними у конкурсній діяльності.

Педагоги мотивують дітей брати участь у різних заходах, аби розкрити їхню особистість та активізувати діяльність, розвивати творчу основу, можливості. Участь у конкурсах – це кропітка робота, стимул до саморозвитку, показник таланту і здібностей, прагнення та неймовірна радість від перемоги!

 

Юні музиканти дитячої музичної школи  Софія Суховільська та Тимофій Матковський взяли участь у міжнародному фестивалі “MELODIES AHD DREAMS OF UKRAINE”. Вихованці Олени Кузнєцової показали високий рівень підготовки й зайняли призові місця. Софія стала лауреатом першої премії, а Тимофій став володарем другої премії.

Вітаємо з перемогою! Не зупинятись на досягнутому та завжди вірити у свої сили бажають педагоги своїм учням. Адже вони, як ніхто, переконалися в цьому. Той, хто власними стараннями й працею торує свій шлях, зажди досягає мети. Чимало вихованців творчих освітніх закладів міста пов’язали своє життя з мистецтвом.

Цього року двоє випускників дитячої Школи мистецтв стали студентами фахових мистецьких закладів країни.

Аристарх Черенков став студентом "Дніпропетровського фахового мистецько-художнього коледжу культури".

Вікторія Костіна вступила до Запорізького музичного коледжу ім. П.Майбороди.

Студенткою Запорізького музичного коледжу ім. П. Майбороди стала і Лія Куартова.

Щиро вітаємо юних покровчан з перемогами та гарними результатами на старті творчого, дорослого життя. Нехай вам все вдається!

Прес-служба міського голови.