МІСТО ЗА ТИЖДЕНЬ

Освіта

Тривають обмеження освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, дитсадках, спортивних школах.

Виконання освітніх програм забезпечується через організацію дистанційного навчання. Педагоги використовують  час карантину  для самоосвіти.

Медицина

На лікуванні у добовому стаціонарі перебувало 42 хворих, 39 пацієнтів  нині знаходяться у денному стаціонарі  хірургічного профілю.

До Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулося 1377 осіб, 73 - отримали невідкладну допомогу в амбулаторіях.

 Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 157 виїздів.

Соціальна сфера

Під час карантину в управлінні праці та соціального захисту населення обмежено відвідування громадянами.

З метою перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину здійснено прийом 116  осіб. Консультації отримало 65 громадян, які не потребують термінового вирішення питань.

На обслуговування територіального центру взято одну особу.

В управлінні обліковується 5105 отримувачів житлових субсидій, 2939 - державних допомог, 1366 домогосподарств, де користуються пільгами, 277 учасників АТО, 406 ВПО.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.

Також в онлайн режимі проводять моніторинг стану здоров’я підопічних, виконують доручення, виявляють потреби, інформують про профілактичні заходи попередження простудних захворювань та сурове виконання карантинних заходів.

Тривають дистанційні заняття Університету ІІІ віку. Діє гаряча лінія щодо питань протидії коронавірусу.

 У міській філії  обласного центру зайнятості реєстрація безробітних проводиться безконтактно: документи на реєстрацію приймаються через поштову скриньку, розміщену при вході, або в електронному вигляді.

Для осіб, які щойно зареєструвалися, з квітня проводяться інформаційні онлайн –прийоми, метою яких єінформування безробітних щодо інтернет - ресурсів пошуку роботи, отримання профорієнтаційних послуг та інше. За тиждень надано 50 профінформаційних, 27 профконсультаційних та 10 консультацій з професійного навчання.

Протягом тижня для безробітних через скайп-зв'язок проведено два інформаційних вебінари з метою ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг служби зайнятост в умовах карантину.

Протягом тижня чотири роботодавці подали документи для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Комунальна сфера

Працівники «Добробуту» обслуговують  лінії зовнішнього освітлення, здійснювали прибирання міста, покіс трав, висадку квітів, продовжують проводити санітарно-протиепідемічні заходи.

У міськводоканалі виконали п’ять заявок з водопровідних мереж.

Прес-служба міського голови.