Місто Покров за тиждень

Освіта

Педагогічна спільнота готується до нового навчального року, опрацьовують методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України, готуються до секційних засідань міських методичних об’єднань. Освітяни беруть активну участь у Всеукраїнських відеоконференціях та вебінарах.

Соціальна сфера

Управління праці та соціального захисту населення здійснювало прийом громадян для перерахунків та призначень державних гарантій в умовах карантину. За минулий тиждень було надано близько 110 консультацій, у тому числі і для мешканців Шолохового, підготовлено 136 документів. Працівники управління взяли участь у засіданнях круглого столу та семінарах з актуальних питань. В управлінні обліковується 278 учасників АТО, 415 внутрішньо переміщених осіб, 2905 отримувачів субсидій, 2832 отримувачів державних допомог, 1622 домогосподарств, користувачів пільг.

Медицина

За тиждень центр первинної медико-санітарної допомоги відвідало 1262 містян, 97 пацієнтам надана невідкладна допомога в амбулаторіях. У цілодобовому стаціонарі ЦМЛ проліковано 49 хворих, на лікуванні денного стаціонару хірургії знаходиться 43 пацієнти.

Бригади екстреної медичної допомоги здійснили 139 виїздів.

Комунальна сфера

Комунальники працюють у робочому ритмі. Водоканал виконав сім заявок з водопровідних мереж. «Добробут» усував несправності ліній зовнішнього освітлення у місті, прилеглих селищах та Шолоховому. Впорядковували квітники та газони, територію міста, прибирали дороги, дорожню інфраструктуру. Обрізали дерева та вивозили сміття.

«Універсал – Сервіс» працює над сезонними завданнями.

Надзвичайники

Здійснили виїзди на гасіння трьох пожеж.

Прес-служба міського голови.