Мінветеранів та Суспільне підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію

????Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна та голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький 28 серпня підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію в галузі соціального захисту ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, членів їхніх сімей.

????Співробітництво буде спрямовано на підвищення обізнаності українських журналістів про програми підтримки для ветеранів та їхніх сімей та державну ветеранську політику, яку впроваджує Мінветеранів. Співпраця передбачає:

• інформування ветеранської спільноти про програми підтримки;

тренінгову підтримку для HR-фахівців та менеджерів Суспільного щодо комунікації з колегами-ветеранами та їхніми родинами;

• проведення спільних комунікаційних кампаній та заходів, зокрема, на тему як правильно подавати суспільству інформацію про ветеранів та спілкуватися із захисниками й захисницями;

• обмін інформацією (лекції, воркшопи, круглі столи, саміти, форуми) та інші заходи. Консультації з боку Мінветеранів при виробництві контенту на ветеранську тему, зокрема, про історії успіху українських ветеранів й ветеранок на шляху реінтеграції до цивільного життя.

????Суспільне також забезпечуватиме трансляцію в Україні міжнародних ветеранських змагань з адаптивних видів спорту Invictus Games у німецькому місті Дюссельдорф, у яких братиме участь наша Національна збірна.

????«Мінветеранів активно впроваджує нову ветеранську політику, спрямовану на забезпечення безпроблемного повернення наших захисників і захисниць до мирного життя. Тому ми дуже потребуємо посилення комунікації на всіх рівнях, в тому числі на інформаційному. Щоб донести до ветеранської спільноти про доступні можливості для самореалізації у своїх громадах, а українському суспільству – належну інформацію, хто такі ветерани, про їхні заслуги, сприяти гідному ставленню та вшануванню подвигу наших Героїв», — наголосила Юлія Лапутіна.

????«Суспільне Мовлення на всіх платформах – від телебачення до радіо та діджиталу – буде проводити інформаційні кампанії для ветеранів та про них. Як підтримувати наших захисників та їхні родини, допомагати адаптуватися після повернення з фронту, розповідати про їхні історії, інформувати про послуги, програми й тощо – ці та інші теми ми підійматимемо разом з експертами Міністерства у справах ветеранів», — розповів Микола Чернотицький.

????Він наголосив, що треба підтримувати та проводити комунікаційні кампанії для захисників, які зараз служать, та родин, які чекають на їхнє повернення.

????Дмитро Козлов, член правління Суспільного Мовлення, відповідальний за управління персоналом, повідомив, що наразі понад 90 працівників Суспільного служать у лавах ЗСУ. На жаль, є ті, хто загинув, один досі залишається в полоні.