Вже другий рік поспіль під патронатом міського голови Олександра Шаповала Покров збирає разом хорові колективи та ансамблі на щорічному міському конкурсі. Цьогоріч у пісенному форумі взяло участь понад ста номінантів – самобутні колективи з неперевершеним репертуаром та славною історією.
Конкурсу усього два роки, а він вже набув неабиякої популярності серед містян. У 2018-му рада ветеранів вийшла з ідеєю проведення хорових двобоїв, за словами голови спілки Миколи Баршуніна, її одразу підтримав Олександр Шаповал. Вже цього року до кола конкурсантів приєдналися колективи Шолохівського старостинського округу, а зала Школи мистецтв повнилася численними глядачами, хто не міг оминути такої виняткової події.
Конкурс став справжнім родинним святом, вболівати за бабусь і дідусів, прийшли й онуки й правнуки, які із захватом та хвилюванням спостерігали за дійством.
Сім колективів ішли у хорову битву, як титуловані й відомі, так і початківці. Родзинка року – наступність поколінь, що підтверджувало – цей музичний жанр не має вікових обмежень, цікавий та актуальний. Хорове мистецтво – унікальне, зі своєю історією й традиціями, ця музика в Україні розвивалася у тісному зв’язку з церквою, хоровий спів виконувався без музичного супроводу. Що демонстрував конкурс, славнозвісний хор ветеранів війни та праці «Вікторія» акапельно виконав «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни», задаючи тон.
Зі сцени лунали українські пісні – авторські й народні. Про рідне село співали вокальний гурт «Веселка» Базавлуцького сільського клубу , «Оберіг», Миронівського клубу. Не переставали дивувати гурт «Золота пора» територіального центру, вокальний ансамбль «Покровчанка», колектив «Універсал-сервіс ЛТД» та відомий далеко за межами Покрова народний вокальний ансамбль «Любавичі». Художні керівники колективів: Анастасія Бойко-Костіна, Ірина Гуменюк, Альона Дощенко, Тетяна Борщаговська, Вадим Харченко, Людмила Кобернюк разом з колективами створили неперевершені індивідуальні виступи.
Підвести підсумки журі було не просто. Доки спеціалісти визначалися з результатами, на сцені тривав дружній пісенний марафон. Учасники дарували свою щирість – пісню. З піснею отримували і заслужені винагороди.
Гран-прі конкурсу завоювали «Любавичі». Перше місце у Базавлуцької «Веселки», друге – хору ветеранів війни й праці «Вікторія», третє – гурту територіального центру «Золота пора».
Усі без винятку учасники отримали від міського голови Олександра Шаповала дипломи, подарунки й солодкі призи, а переможці ще й грошові винагороди.
Артисти вітали один одного, робили світлини на пам'ять, запевняючи – конкурс подарував нових друзів, незабутні емоції й враження.
Прес-служба міського голови.