День молоді – зі спортом

Другий рік Україна зустрічає День молоді разом з усім світом. З сиренами, обстрілами – захищаючи свою свободу та незалежність. Відстоюючи суверенітет держави заради майбутнього. Для Покрова це особлива дата, бо молодь міста є ініціатором важливих справ і починань, прославляє рідну країну своїми вагомими досягненнями. І цьогорічний День молоді місто зустріло спортивними ініціативами та турнірами.

У рамках соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» всім, хто молодий душею, пропонували долучитися до спортивно-оздоровчих занять. День молоді тут зустрічали ранковою зарядкою, вправами для розвитку сили, витривалості й координації.

Як зазначали організатори: «Молодість - це не просто певний період у житті людини, а ще й особливий стан душі. А День молоді - свято творчості, енергії, пізнання та реалізації найсміливіших задумів».

Для прихильників шахів це можливість вкотре продемонструвати красу цього інтелектуального виду спорту. ГО «Шахи для життя», голова Валерій Косолапов, провели два турніри за участю гравців Покрова й Нікополя. На шаховій алеї центрального парку вирували справжні спортивні пристрасті. Дорослі шахісти грали за коловою системою у швидкі шахи, а юні – за швейцарською системою у п’ять турів. Цікаво, що вже з досвідченими шахістами змагалися й десятирічні гросмейстери-другорозрядники. Турнір подарував немало цікавих моментів та визначив переможців.

Золото серед дорослих виборов Сергій Слєсарчук, срібло – Влад Бєловоденко, бронзу – Сергій Коротаєв. У дитячому турнірі перше місце зайняв Олександр Козуб, друге – Роман Волочай, третє – Ілля Крюк. Окремі призи турніру отримали Софія Дегтяр та Марк Татаринов.

Прес-служба міського голови.