Черпають натхнення у творчості

Вихованці БТДЮ не припиняють радувати  успіхами. Діти пробують свої сили у дизайні, технічній творчості, народних промислах. Вивчаючи нове, не забувають про свою спадщину, досліджують історію та відтворюють її сторінки у власних роботах. Результати представляють на конкурсах всіх рівнів, отримуючи високі оцінки професійних журі.

Одними з останніх стала перемога у Відкритому конкурсі «РОЗУМфест», присвяченому 295-й річниці з дня народження гетьмана України Кирила Розумовського. Вихованці Будинку творчості вивчали державотворчу діяльність цієї видатної особистості, спрямовану на відновлення самостійності нашої країни. Приємно, що ГРАН ПРІ конкурсу здобула покровчанка Анастасія Михайленко, І місце посіла Ксенія Марчук (керівники гуртків О.І. Бондар , Є.В. Ключнікова , Н.Л. Якимова ).

Першими були покровчани і у Всеукраїнському конкурсі «ЖІНКИ В НАУЦІ», де Поліна Смислова та Роман Безпавлий здобули золото конкурсу, Ніколь Слащова, Мирослава Цепкова - серебро (керівник гуртка Рекун Г.Т.).

Щедрим на медалі став і Всеукраїнський конкурс мистецтв «УКРАЇНСЬКА ВЕСНА». Перше місце зайняли: Софія Сінілова, Єлизавета Біла, Поліна Перепятенко, Поліна Доруда та ансамбль «Гармонія». Друге - Ярослав Разлуцький та Андрій Подольчак (керівники Саганець І.М., Бондар О.І., Сичевська А.О., Бовкун І.М., Подольчак О.І.).

Фіналісткою конкурсу від кампанії Art Capsulе «Іграшка з малюнку», стала Марійка Остапенко її “Равлик” підкорив журі.

Такі блискучі перемоги надихають дітей та їхніх викладачів на нові пошуки у творчій площині, на здобуття мистецьких висот.

Прес-служба міського голови.