Центральна міська лікарня отримала функціональні ліжка для реанімації

 

Таку допомогу лікарні надала Покровська філія ТОВ «Проктер енд Гембл Україна». Сім сучасних ліжок передано у рамках соціального партнерства з містом.

За словами заступника директора ЦМЛ з медичної частини Тетяни Конорєзової, за останній час відділення лікарні суттєво поповнилися обладнанням, допомога надається з місцевого, обласного бюджетів, радує, що не стоять осторонь і великі підприємства, долучаються до  модернізації матеріально-технічної бази лікарні.

Ліжка-трансформери – це зручність хворих, допомагають пацієнту вільно почувати себе, змінювати положення. З ними покращується функція зовнішнього дихання, сприяють профілактиці пролежень. Нове поповнення дозволить надавати медичну допомогу на якіснішому рівні, особливо, малорухомим пацієнтам.

Ліжка будуть встановлені у анестезіології інтенсивної терапії, ними доукомплектують відділення, де сьогодні також перебувають хворі на COVID-19. Підтримка медичної сфери – то, насамперед, допомога людям та  вагомий внесок у розвиток лікувальної справи.

Прес-служба міського голови.