БТДЮ запрошує творчих та креативних


З майстер-класами, презентаціями робіт та концертною програмою минув День відкритих дверей у Будинку творчості дітей та юнацтва.

Традиційно на початку вересня заклад зустрічає своїх вихованців та запрошує дітей, які ще не обрали цікаве, корисне та пізнавальне позашкільне дозвілля.

Аби скористатися можливістю ближче познайомитися з гуртками, діти поприходили цілими класами та окремо з батьками. У тих, хто вперше знайомився з діяльністю Будинку творчості,очі розбігалися від кількості локацій. Нині БТДЮ охоплює усі сфери інтелектуального та творчого розвитку дитини з урахуванням її схильностей і талантів. Кількість гуртків та напрямків роботи дозволяє обрати те, що до душі.

Поки на відкритій сцені виступали представники художньо-естетичного напрямку - вихованці студії естрадного співу, вокальних, спортивно-хореографічного та танцювального колективів, прихильники технічного, вжитково-прикладного, художньо-естетичного та інших напрямків розгорнули свої локації на подвір'ї та прилеглій території. Тут літали дрони, їздили радіокеровані та роботизовані машинки, діти розважалися у мотузковому парку, малювали, виготовляли прикраси, шили, майстрували, розгадували головоломки та знаходили інші цікаві заняття. Керівники та вихованці рекламували свої гуртки, розповідали про досягнення та запрошували приєднатися.

Будинок творчості чекає майбутніх гуртківців і відкритий для кожного, хто прагне розвивати свої таланти, відкритий до нового та вміє фантазувати і мріяти.

Нагадаємо, БТДЮ знаходиться по вул. Центральній, 5, телефон закладу — 6-15-63.

Прес-служба міського голови.