Бронза Кубку Європи у Артема Бубиря

Бронзову медаль юніорського Кубку Європи нещодавно здобув колишній вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи сімнадцятирічний Артем Бубир.

Нині він виступає за спортивний клуб “Дзюдо-Дніпро”. Тренують спортсмена два сильних тренери — перший наставник Сергій Сінілов та Родіон Кохановський.

У Чехії, де з 20 по 21 липня проходив Кубок Європи серед юніорів, Артем виступав у складі української збірної. У ваговій категорії до 81 кг здобув бронзу. Це важливий результат, адже ці змагання є одним з етапів відбору до Чемпіонату Світу і Європи U 21.

Це друга у нинішньому сезоні міжнародна нагорода юнака. Місяць назад у венгерському місті Пакше він фінішував зі сріблом юніорського Кубку Європи.

Бажаємо нашому земляку подальших професійних успіхів та найвищих сходинок спортивного п'єдесталу.