Зберігають національну спадщину

 

Для закладів культури міста це є визначальним: берегти та шанувати надбання, насамперед, для наступних поколінь. Важливу роль у цьому відіграють клубні установи міста, де збирають не лише усну народну творчість, а й продовжують життя народним промислам.

У Будинку культури Шолохового історія плететься руками  майстринь. Тут збирають дорогоцінні експонати для музею селища, народної світлиці і доповнюють вже сучасними виробами. На базі клубу працюють гуртки, де діти опановують різноманітні мистецькі напрямки, відроджують старовинні техніки, візерунки, вишивки, витинанки, даючи їм нове прочитання.  

Роботи майстринь зачаровують і отримують високі оцінки фахівців.

Протягом літа творча команда клубу брала участь у конкурсах, організованих обласним методичним центром клубної роботи та народної творчості. Головною метою було показати розмаїття суто українських технік, не оминули увагою і сучасні напрямки.

Вихованці клубу, їхні наставники та майстрині Шолохового гідно представили громаду. Відзнаки отримали Тетяна Алілуєнко, Марія Гаврюк, Марія та Вікторія Сольські, Ганна Саніцька, Анастасія Лобода, Наталя Кирпа, Юлія Зубік, Євгенія Мартинюк.

З творчістю майстринь познайомився широкий загал, як зі ще однією перлинкою мистецької Дніпропетровщини.

Прес-служба міського голови.