Забезпечення житлом ветеранів та їхніх родин – серед пріоритетів Плану дій Уряду на 2024 рік

Забезпечення житлом ветеранів війни, членів їхнім сімей та родин загиблих – один з 12 пріоритетних завдань нової державної ветеранської політики відповідно до ухваленого Плану дій Уряду на 2024 рік. У цьому році за трьома житловими програмами Мінветеранів передбачено фінансування в обсязі 5,7 мільярдів гривень. Це дозволить забезпечити виплату грошової компенсації на придбання житла для понад 2000 осіб.

????Йдеться про

▪ осіб з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходів оборони та членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць – грошова компенсація цій категорії передбачена в обсязі майже 3 млрд грн;

▪ внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та особам з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018 р. – в обсязі майже 2,3 млрд грн;

▪ особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих – компенсація на суму майже 400 млн грн.

????Розподіл коштів буде здійснюватись Мінветеранів на підставі поданої потреби від областей, яка формується та подається до Мінветеранів у термін до 15 квітня поточного року.

????Нагадаємо, фахівці Мінветеранів розробили детальну інфографіку порядку компенсації на придбання житла. У ній докладно розписано: хто має право на отримання компенсації, куди звертатися, які документи слід підготувати.

➡Детальніше – тут: https://is.gd/94SAbV