ЗА ОСТАННІ П'ЯТЬ РОКІВ ВИТРАТИ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ НА ФІЗИЧНУ КУЛЬТУРУ Й СПОРТ ЗБІЛЬШИЛИСЯ НА МАЙЖЕ СІМ МІЛЬЙОНІВ

Якщо у 2015 році було спрямовано менш ніж 2, 5 млн грн, то 2019 – майже 7 млн грн, а у 2020 році затверджено понад 9 млн грн.

Підтримка дитячого спорту – це перший крок до розвитку спорту великих досягнень. На жаль, за останнє десятиріччя у масштабах країни цей алгоритм спрацьовує не скрізь і не завжди. На щастя, у Покрові - місті, яке славиться спортивним минулим, розвиток фізкультури й спорту – серед пріоритетів соціальної політики.

- Це один з головних аспектів нашої роботи – популяризувати фізкультуру і спорт, здоровий спосіб життя. Ми робимо все можливе, щоб підтримувати наші спортивні осередки, аби вони розвивалися і наші покровчани стояли на п’єдесталі переможців, прославляли рідне місто, могли розвивати свої здібності, - говорить міський голова Олександр Шаповал.

Збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл - один з головних кроків популяризації спорту серед дітей. За усталеним висловом – «популяризація здорового способу життя, фізкультури й спорту», стоїть утримання спортивних баз, виплата заробітної плати тренерському складу та персоналу, енергоносії та багато іншого, що дозволяє закладам успішно працювати.

Сьогодні у двох школах Покрова займаються понад тисячу учнів. Тут продовжують розвиватися напрямки, котрі поволі «вмирають» у обласних центрах та ближчих сусідів, переходячи у розряд приватних вартісних шкіл. Спортивна гімнастика, акробатика, футбол, силові, водні види спорту - маленькі покровчани та їхні батьки можуть обирати – фізкультура чи спорт великих досягнень.

Заради цього п’ятий рік міська влада фінансово підтримує КДЮСШ «Манганіт», виплачуючи заробітну плату тренерському складу. За останні роки фінансування школи було збільшено  майже у чотири рази.

Так спільними зусиллями досягається бажаний результат.

У міцному тандемі батьків та тренерів, за всебічної підтримки міської влади, виховується ціла плеяда талановитих спортсменів, які достойно відстоюють честь не лише міста, а й країни на змаганнях усіх рівнів. Тільки у минулому році покровчани посіли 10 перших місць на Міжнародних змаганнях, 59 на Всеукраїнських і 99 на обласних. Всього за рік юні спортсмени здобули понад шістсот призових місць.

І якщо у 2014 році на спортивні заходи було виділено 6, 8 тис грн, то у 2019 – 255,1 тис грн.

- Це дуже важливий момент, що у Покрові з року в рік збільшують фінансування на спорт, ми вдячні за непохитність позиції щодо цього міському голові, - говорить директор Дитячо-юнацької спортивної школи ім.Д.Дідіка Ірина Бакієва. Зазначаючи, останні п'ять років виділяються бюджетні кошти, аби відправити спортсменів на змагання, що проходять згідно з календарними планами, що є суттєвою підтримкою для батьків.

- Розвиток спорту – це командна робота, коли кожен сприяє тому, аби наші діти віддавали перевагу загартуванню духу й сили волі, а не вулиці, - наголошує міський голова Олександр Шаповал, - Я дуже вдячний батькам, без яких не було б чемпіонів, вдячний нашим тренерам, справжнім професіоналам.

Прес-служба міського голови.