
Глава держави зазначив, що під час російської дронової атаки на знімальну групу в Краматорську зазнав поранень спеціальний кореспондент Олександр Количев.
«Загалом із 2022 року Росія вбила 135 представників медіа. І тільки через те, що вони висвітлювали правду про те, що відбувається в Україні, про цю війну, про російську агресію», – сказав Володимир Зеленський.
Президент подякував усім представникам медіа за їхню професійну роботу й підтримку України. За словами Глави держави, правда та санкції – це речі, які справді здійснюють тиск на Росію. Володимир Зеленський також подякував Євросоюзу та США за ухвалені санкційні рішення.
«Також тиск – це зброя й ППО передусім для нас. Під час таких атак, масованих, для нас дуже важливі системи й ракети», – наголосив Президент.
За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України.
Пресслужба міського голови.