Юні покровчани освоюють нові вершини

 

Підведено підсумки другого етапу обласного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації, де школярі Покрова показали відмінні результати.

Арт-дизайн, анімаційні ролики і навіть фільми – такі непрості завдання виконували покровчани, аби показати свою обізнаність в області інформаційних технологій та візуального мистецтва. Конкурс, проведений Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, направлений саме на виявлення та заохочення найбільш талановитих школярів, розвитку їх творчого потенціалу. Комп’ютерна графіка та анімація сьогодні на часі, бо отримала широке застосування у різних сферах, це крок до вивчення медіа-технологій. Як бачать це діти - допомагав з’ясувати конкурс.

Він проводився у чотирьох номінаціях: арт-дизайн, фотоколаж; 3-D графіка; комп'ютерна графіка; комп'ютерна анімація. Між трьома віковими групами. Покровчани серйозно поставилися до завдання, взяли активну участь та показали відмінну підготовку.

Перші місця у другому етапі конкурсу зайняли: «Комп’ютерна графіка» - Даря Чеха, Єгор Іващенко з ліцею№9, Юрій Бухаленко та Ганна Дзюбенко з ліцею№3, Єлизавета Охота – ліцей №2.

«Комп’ютерна анімація» - Роман Ткаченко, Ілля Охота – ліцей №2, Максим Сіліненко – ліцей№9.

«Арт-дизайн. Фотоколаж» - Вероніка Чурілова та Даря Гаврюк з ліцею№2.

Другі місця у номінації «Комп’ютерна графіка» - Павло Ситник та Софія Шевченко – ліцей№9, Вікторія Охота – ліцей№2, Діана Кравчук, Діана Ходус – ліцей№5.

«Комп’ютерна анімація» - Дмитро Левіщенко з ліцею№9.

«Арт-дизайн. Фотоколаж» - Анастасія Кравченко – ліцей№2, Кіра Рижикова – ліцей№6, Діана Яцук – ліцей№5.

Третє місце з «Комп’ютерної графіки» - Єлизавета Вирва з ліцею№9, Софія Руденко, Мирослава Сєфєрова, Софія Ульякова – ліцей№8, Анжеліка Кліманова – ліцей№9.

«Комп’ютерна анімація» - Дмитро Корець, Крістіна Корець – ліцей№2.

«Арт-дизайн. Фотоколаж» - Богдан Міщенко – ліцей№9, Вікторія Москова – ліцей№2.

Тепер на переможців очікує третій тур конкурсу, бажаємо їм успіхів.

Прес-служба міського голови.