Які дослідження зору можуть безкоштовно отримати в офтальмолога ветерани та ветеранки

У рамках співпраці з НСЗУ Національна служба здоров'я України Мінветеранів роз'яснює ветеранам і ветеранкам, які послуги для перевірки зору можна отримати безкоштовно в офтальмолога.

????Щоб перевірити зір, потрібно спочатку звернутися до свого сімейного лікаря. Він виміряє гостроту зору, а також проведе офтальмоскопію – це дослідження допоможе з’ясувати, чи є відшарування сітківки, внутрішньоочні пухлини чи інші патології.

????Якщо необхідне додаткове обстеження, ви можете отримати у сімейного лікаря направлення до офтальмолога. Консультацію на безкоштовній основі можна отримати в будь-якому закладі, який має договір із НСЗУ за пакетом “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”.

????В офтальмолога гарантовані такі безоплатні дослідження:

✔️ офтальмометрія (кератометрія);

✔️ офтальмоскопія;

✔️ рефрактометрія;

✔️ діоптриметрія;

✔️ периметр поля зору.

????За підсумками обстежень офтальмолог створить план лікування або допоможе підібрати окуляри. Важливо! Перевіряти зір варто раз на рік.

????Більше інформації:

✔️за телефоном 16-77;

✔️за посиланням: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts (у полі фільтрів оберіть область, групу послуг “Профілактика, діагностика, спостереження та лікування в амбулаторних умовах”).