Як ефективніше підтримати дітей у складний час? Цьому навчалися педагоги Покрова

Вчителі англійської мови з ліцею №8 та гімназії №4 пройшли відбір та здобули нові знання у польському місті Краков. Ірина Ждан, Оксана Притула, Ольга Чебаненко пройшли триденний курс "Викладання та навчання у важкі часи", мали змогу опанувати нові знання завдяки підтримці Міністерства Освіти і Науки України у рамках глобальної програми Британської Ради "Language for Resilience".

Більше 500 учасників з усіх куточків України зібралися у сусідній Польщі, аби навчатися та підтримати один одного заради професійного розвитку у складний час.

Викладання курсу здійснювалось англійською мовою, де знаннями ділились досвідчені фахівці Британської Ради, а також експерти з Великої Британії, Румунії та України.

Педагоги разом з тренерами-експертами обговорювали складні теми щодо ефективної організації занять у складний воєнний час.

Детально аналізували розуміння впливу травми, яку спричинила країна-агресор дітям України та її вплив на роботу у класі, дізнавалися, як ефективніше створити емоційну та фізіологічну безпеку в навчальному процесі. Вивчали, які сучасні методики та практичні педагогічні стратегії можна застосовувати для оцінки та створення безпечного навчального середовища.

Практична частина тренінгового курсу об’єднала невеличкі групи учасників, де педагоги презентували та  опрацьовували дієві методики, корисні вправи для відчуття в учнів почуття захищеності.

Учасниці зазначали, що тренінг був надзвичайно насиченим, сповнений необхідною корисною інформацією.

Етапи були розподілені на декілька модулів, кожен з яких піднімав болючі питання сьогодення. У взаємному спілкуванні ділились емоціями, знаннями, говорили про труднощі в освітньому процесі під час викладання у непростий період, обговорювали додаткові питання, що з’являлись під час навчання.

Педагоги отримали безцінний багаж знань, дізналися, як краще організувати освітній процес у чутливому до травм навчальному середовищі та дослідили методи, за допомогою яких можна підтримати своїх учнів і вже сьогодні залюбки діляться набутими знаннями зі своїми колегами.

Прес-служба міського голови.