Я вдячний Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні

Сенат схвалив законопроєкт про виділення допомоги Україні. За цим рішенням – титанічна робота. Глави держави Володимира Зеленського, керівника його Офісу Андрія Єрмака, всієї команди.

Тепер рішуче «ТАК» історичному документу має сказати Президент США Джо Байден. Вся країна чекає, що він підпише законопроєкт якнайшвидше. І ми отримаємо таке важливе підсилення.

Його відчують і на фронті, і в тилу. Оборонці матимуть більше зброї. Аби виганяти окупантів і захищати наше небо.

ДЯКУЮ всім причетним!

І за підтримку – всьому американському народу.

Дякую лідеру більшості Чаку Шумеру та лідеру республіканців Мітчу Макконнеллу за їхнє рішуче лідерство у просуванні цього двопартійного закону, а також усім американським сенаторам від обох партій, які проголосували за нього.

Це голосування зміцнює роль Америки як маяка демократії та лідера вільного світу.

Я також вдячний усім американцям, які продовжують підтримувати Україну та усвідомлюють, що історичне значення цього законопроекту виходить за межі політики. Я так само ціную підтримку Президента Байдена і з нетерпінням очікую на швидке підписання законопроекту та надання наступного пакету військової допомоги, що відповідатиме рішучості, яку я завжди відчуваю в наших переговорах.

Далекобійні спроможності України, артилерія та ППО є вкрай важливими інструментами для якнайшвидшого відновлення справедливого миру.

https://t.me/V_Zelenskiy_official/10166