Вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва з новими досягненнями

Заняття до душі надихає і підтримує у найскладніші часи. Спробувати себе у найрізноманітніших напрямках творчості можуть вихованці БТДЮ. Діти не лише розкривають нові грані свого таланту, а й досягають успіхів у різноманітних конкурсах.

Перемогу в обласному конкурсі “Дніпропетровщино моя, ти - зірка величі країни! отримали вихованці гуртка “Колібрі” разом з наставницею Єлизаветою Ключніковою. На конкурс, організований обласною бібліотекою, надійшло понад півсотні робіт. Кращими в номінації “сувенір Дніпропетровщини” визнали панно в техніці кінусайга, виконані гуртківцями з Покрова.

Команда театрального колективу “Звичайні дива” посіла І місце в обласному відеоконкурсі юних відеоаматорів “Юні зорі”. Вихованці Людмили Нагібіної заявили про себе у номінації “Ігрове кіно” з відеороликом “Слайд - Шоу”.

ІІ місце у відкритому онлайн-конкурсі “Різдвяне сяйво 2023”посів вокальний ансамбль “Гармонія”. Творчі підопічні Анжеліки Сичевської презентували себе у номінації “Ансамблі”.

Оголошено підсумки конкурсу малюнків “Добра справа для Святого Миколая”, на який надійшло багато листів з усієї України. Серед переможців - вихованка гуртка “Петриківський дивоцвіт” Кіра Коняхіна (керівник гуртка Ніна Якимова). Усі малюнки організатори передали нашим захисникам.

Вітаємо юних покровчан з творчими досягненнями, бажаємо нових успіхів та перемог!

Прес-служба міського голови.