Встановити клінічний діагноз стане простіше. КТ у Центральній міській лікарні робитимуть з контрастом

Відтепер на комп'ютерному томографі, що з жовтня функціонує у приймальному відділення ЦМЛ, проводитимуться дослідження з контрастним підсиленням.

Аби якомога ефективніше використовувати сучасне дороговартісне обладнання, фахівцям, які з ним працюють, забезпечують можливість розвиватися і здобувати нові знання.

Днями у лікарні завершився третій етап навчання, який вів головний лікар столичного медичного центру, лікар-рентгенолог вищої категорії Ігор Белоус, який відзначив відкритість та вмотивованість адміністрації та значний потенціал медиків ЦМЛ.

Окрім лекційної частини, в програму занять увійшли практичні блоки з проведення мультиспіральної комп'ютерної томографії з внутрішнім болюсним контрастуванням.

Контрастне підсилення пацієнтам вводили внутрішньовенно шприцом-інжектором зі встановленими швидкістю і часом подачі речовини. Контраст забезпечує краще розпізнання органів одне від одного та нормальних структур від патологічних. Дозволяє візуалізувати зміни, які неможливо виявити при звичайному обстеженні без контрастування. Необхідність проведення такого дослідження визначає лікар, який дає направлення.

Крім рентген-лаборантів, які безпосередньо працюватимуть з обладнанням, заняття відвідали завідувачі відділень та лікарі Центральної міської лікарні.

Прес-служба міського голови.