Відбулося засідання координаційної ради

Сьогодні у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Наталії Бондаренко відбулося засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ- інфекції/ СНІДу.

На засіданні розглядалося чотири питання.

Спочатку про стан виконання плану профілактичних оглядів на туберкульоз, у тому числі серед внутрішньопереміщених осіб та демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення АТО, поінформувала заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Саламаха зазначаючи, що за багатьма пунктами, міські показники охоплення профілактичним оглядом різних категорій мешканців міста вищі загальнообласних.

Далі лікар-фтизіатр ЦМЛ Тетяна Яременко розповіла про забезпечення соціальної підтримки хворих на туберкульоз, що отримують амбулаторно-контрольне лікування.

Тему продовжила начальник Покровського МВ з питань пробації Юлія Гетьман, надавши інформацію щодо роботи в напрямку протидії розповсюдження суспільно-небезпечних захворювань серед незахищених верств населення міста, до яких належать і громадяни, котрі перебувають на обліку Покровського міського філії Центру пробації.

Насамкінець учасники засідання затвердили план роботи координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2020 рік.

Прес-служба міського голови.