Ветерани АТО отримали сертифікати навчального курсу за програмою співпраці з НАТО

 

Покров став одним з 66 міст України, яке приєдналося до міжнародного проекту “Допомога в соціальній адаптації звільнених військовослужбовців ЗСУ”, який реалізується у співпраці з Північноатлантичним альянсом. Починаючи з січня нинішнього року, 22 ветерани бойових дій на Донбасі проходили безкоштовне навчання і опановували цивільну спеціальність “Менеджер охоронної справи”. Заняття проводили кваліфіковані викладачі навчального центру ТОВ “Гермес — Південь”.

А сьогодні, 31-го травня, у сесійному залі виконкому слухачам курсу урочисто вручили сертифікати про закінчення навчання. Вручаючи сертифікати, директор навчального центру “Гермес — Південь” Сергій Резанов  подякував керівництву міста за увагу до питання соціальної адаптації колишніх військовослужбовців та створення необхідних умов для організації якісного навчання.  Зазначив, що позитивний досвід співпраці з Покровом у цьому напрямку буде продовжено.

У свою чергу секретар міської ради Анатолій Пастух наголосив на ефективній роботі. Відзначив велику роль у загальному успіху  координатора проекту,  менеджера програми "НАТО-Україна" Крістофера Штаудга.

Слухачам курсу бажали успішної реалізації за обраним фахом.

Прес-служба міського голови.