Вчителі НУШ удосконалюють педагогічну майстерність

Перший рік навчання за новим Державним стандартом початкової освіти у Покрові успішно добіг кінця. До другого класу Нової української школи перейшло 399 учнів. Нині формуються класи майбутніх першокласників, які з 1 вересня розпочнуть мандрівку в країну знань теж по-новому.

Ключовими фігурами у впровадженні нового змісту освіти є вчителі початкової школи. Саме вони мають стати агентами змін та підготувати дітей до майбутнього, де важливі компетенції, навички спілкування, творче мислення.

Нині триває остання хвиля підготовки педагогів. З третього червня навчання проходять освітяни Покрова, які візьмуть першокласників у 1920/21 навчальному році. Це  27 педагогів , серед яких п'ять викладачів англійської мови та два супервізори (фахівці, які займатимуться професійним розвитком учителя). Сесія триватиме до 27 червня, навчання проходять у Нікополі та Дніпрі. Очні заняття є одним з обов'язкових етапів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання.

Досвідчені майстер- тренери проводять заняття в активній тренінговій формі з використанням сучасних інтерактивних технологій. Наші вчителі початкових класів освоюють сучасні технології і методи роботи, які ґрунтуються на засадах педагогіки партнерства.

Пізніше курси пройдуть заступники директорів з НУШ та асистенти-вчителів.

Прес-служба міського голови.