Вчитель з Покрова серед кращих знавців української мови Дніпропетровщини

 

Відкриту вікторину до Дня української писемності і мови запропонувала Дніпропетровська обласна державна адміністрація. Кожен охочий міг відповісти на запитання, перевіривши свій рівень знань рідної мови. Вікторина містила не лише мовні завдання, а й з літератури та історії солов’їної: коли були записані перші слова з української мови, який український твір має найбільше перекладів та ін..

Вчитель української мови та літератури ліцею№6 Тетяна Прокоф’єва однією з перших відгукнулася на таку пропозицію, дала правильні відповіді на всі запитання. Організатори вікторини визначили трійку переможців, до якої увійшла покровчанка.

Для Тетяни Прокоф’євої це не перша мовно-літературна перемога. Вона віддана своїй землі, рідній мові. Україна, її культурна спадщина, надихають вчителя на творчість – написання віршів. Поезії Тетяни Прокоф’євої увійшли вже до кількох літературних збірок. Її слово торкається і сьогоднішніх подій, воно про те, що хвилює кожного українця. Своїми думками, переживаннями вчитель ділиться на власній поетичній сторінці і, звичайно ж, з учнями, яким прищеплює любов і повагу до найціннішого скарбу – рідної мови.

Прес-служба міського голови.