В Україні вперше пройде Тиждень громадянського суспільства

Захід буде проведений в рамках реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та триватиме з 11 до 17 вересня.

Відповідальним за проведення заходу є Міністерство культури та інформаційної політики України у партнерстві з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, центральними органами виконавчої влади, обласними військовими адміністраціями, громадськими організаціями «Центр демократії та верховенства права», «Український незалежний центр політичних досліджень», «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Програмою розвитку ООН в Україні.

Долучитися до проведення Тижня запрошують органи місцевого самоврядування, інститути громадянського суспільства та міжнародні організації.

Для координації спільних дій і налагодження координації проведення  відповідних заходів потрібно заповнити спеціальну форму за посиланням –  https://forms.gle/CB9fa7rWGCcqm9S96.

Для участі в заході як слухач або експерт треба також заповнити форму за посиланням – https://forms.gle/eXgxE5LxBXTUSgeW6

 

Начальник управління                                                                                                                                                                                                                 Тетяна ІГНАТЮК