У Покрові зареєстрували першу родину, яка скористалася послугою «єМалятко» через ЦНАП

 

Вчора  в Центрі надання адміністративних послуг батько новонародженої  Настусі Панфелюк урочисто отримав  її свідоцтво про народження та ідентифікаційний код в рамках  загальнонаціонального проекту «єМалятко».  Представника родини, яка першою скористалася новим електронним сервісом, вітали начальник відділу ДРАЦС Алла Гольденберг та адміністратор-керівник ЦНАП  Інна Клочковська, яка разом з найкращими побажаннями, передала подарунок для новонародженої  покровчанки.

 Це друга дитина в родині, тому Микола Олександрович в змозі порівняти, наскільки нині  спрощено  процедуру отримання  документів й обмежено контакти з цілою низкою установ, що особливо актуально під час пандемії. Тепер щоб отримати комплекс послуг, пов’язаних з народженням дитини, достатньо особисто звернутися до Центру надання адміністративних послуг,  відділу державної реєстрації актів цивільного стану, або подати заяву  онлайн через  портал електронних послуг «Дія».

Для впровадження сервісу «єМалятко», що передбачало підключення  ЦНАПу до відповідного програмного забезпечення, було підписане узгоджене рішення між виконавчим комітетом Покровської міської ради та Південо-Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України.

Це перша комплексна адміністративна послуга, при створенні  якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Скориставшись нею, молоді  батьки нашої громади   швидко і без зайвих клопотів вирішать юридичні питання, пов’язані з народженням дітей.

Прес-служба міського голови.