У Покрові відновлено роботу двох реконструйованих амбулаторій

 

Сучасні, комфортні та функціональні - такими побачили оновлені приміщення відвідувачі двох амбулаторій Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Після І черги реконструкції розпочала роботу амбулаторія №4 (доросла поліклініка) та після повної реконструкції — амбулаторія № 5 (дитяча поліклініка).

Два роки тому Покров здобув європейський грант на покращення медичної інфраструктури, реалізація якого тривала й в умовах воєнного часу. Модернізацію амбулаторій загальної практики сімейної медицини проведено в рамках проєкту “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ VII”, який профінансовано урядом Німеччини через банк розвитку (KfW) та виконано Українським фондом соціальних інвестицій.

На відкритті закладів первинної ланки міський голова Олександр Шаповал дякував за співпрацю керівникові та представникам Першого регіонального представництва УФСІ - директору Артуру Бродзінському, головному консультанту з розвитку потенціалу громад Катерині Кліменко та консультанту з технічних питань Олександру Павліченку, зазначивши:

- Питання підтримки сфери охорони здоров'я і доступу покровчан, а нині й громадян, які в нашому місті знайшли прихисток, завжди були важливими, а сьогодні набули особливої актуальності. Оновлені амбулаторії — безсумнівно, це новий якісний рівень надання медичних послуг пацієнтам та комфортні умови роботи медперсоналу.

В ході реконструкції в амбулаторіях замінено мережі водопостачання, водовідведення, системи опалення, освітлювального та електричного обладнання, системи вентиляції, встановлено сантехніку, виконано внутрішні роботи.

Крім того, в дитячій поліклініці утеплено зовнішні стіни будівлі, влаштовано вхідну групу і пандус.

Задля покращення медичних послуг закуплено автоматичні гематологічні аналізатори та чимало іншої медичної техніки та розхідних матеріалів.

З бюджету міста профінансовано закупівлю медичних та офісних меблів.

Такі масштабні роботи проведені вперше з моменту здачі в експлуатацію будівель. В амбулаторії вдихнули нове життя, їхні можливості збільшилися. Пацієнти мають можливість отримувати якісні медичні послуги в умовах, які відповідають сучасним стандартам.

Прес-служба міського голови.