У Покрові розквітає Петриківка

Вже не перший рік унікальний розпис, внесений до нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, успішно розвивається в нашому місті. У закладах культури й освіти працюють самобутні майстрині, котрі продовжують історію Петриківського розпису, навчаючи дітей старовинній техніці. Народжена на Дніпропетровщині, Петриківка живе у роботах художниць та їхніх учнів, чий досвід отримує високі оцінки фахівців.

Однією з останніх стала перемога Будинку творчості в обласному учнівському конкурсі художньої та медіа творчості "Казкова Петриківка". Аріна Лахматова зі своїм наставником Ніною Якимовою презентували відео майстер-клас. На орнаменти Петриківського розпису майстрині переклали українську народну казку «Про дубок». Результат був високо оцінений організаторами конкурсу - ГО ЖІНКИ плюс/WOMEN plus. Талановиті покровчанки увійшли до фіналістів та переможниць конкурсу, отримавши дипломи та пам’ятні подарунки.

Як зазначили організатори конкурсу, головним є виявлення, збереження, передача майбутнім поколінням елементів нематеріальної культурною спадщини – Петриківського розпису.

Прес-служба міського голови.