У музеї триває виставка народних художниць

 

Роботи самобутніх майстринь органічно вплелися у загальний контекст закладу, вони розповідають про Покров, який вражає творчими особистостями.

Неперевершені авторські ляльки, декупажні витвори, вишивки, в’язані речі й петриківський розпис – тут зібрано взірці як автентичних напрямків, притаманних нашому регіону, так і сучасні. Наддніпрянщина завжди славилася своїми майстринями, яскравістю фарб, особливими візерунками, не втрачає позицій і сьогодні, - наголошують музейники.

Цього разу вони  склали яскравий експозиційний калейдоскоп з виробів Світлани Вшивкової,  Світлани Колєснікової, Любові Юдіної, Оксани Муравецької, Анни Мельничук, Олени Дощенко, Ольги Бондар, Ірини Крижановської, Василини Лінської, Наталії Котигорох.

Кожен експонат – то витвір мистецтва, бо в нього вкладено душу і позитивні емоції. На їх створення пішли тижні, а часто й місяці, про що розповідають автори, ділячись секретами виготовлення робіт. У кожної власні методики та секрети, але найголовніше – доброта,  з якою беруться майструвати.

-З виставкою вже ознайомилися численні містяни, цікаво бачити реакцію людей, їхній захват, - зазначає директор музею Тетяна Подольчак, - особливі емоції у дітей, коли розглядають ляльок та декупажні скриньки. Дехто ділиться секретами, що вдома теж майструє. В цьому полягає сенс виставки: познайомити з художницями і зацікавити молодь.

За словами працівників міського музею, це продовження роботи, котра триває вже не перший рік, у їхніх планах і надалі презентувати вернісажі та відкривати покровчанам нові імена. Сьогодні ж містяни можуть ознайомитися з діючою експозицією, відвідавши заклад.

Прес-служба міського голови.