У місті понівечено арт-об'єкт

 

Наше життя щодня сповнене тривогами й хвилюваннями, які завдає війна.

Але сьогоднішній ранок розпочався для мешканців Рудника з гіркотою та обуренням не тільки від новин. Невідомі зламали окрасу парку Гірників, топіарну фігуру.

Зелене яблуко з яскравим метеликом встановили кілька років тому у реконструйованому парку. Воно одразу стало візитівкою цього місця відпочинку, улюбленою фотозоною. Топіарна фігура доповнила парковий простір, особливо полюбляла її малеча.

Скульптура радувала в усі пори року, бо додавала фарб та настрою, комунальники потурбувалися і про безпеку та надійність конструкції. Яблуко було закріплене, аби зламати його основу, треба було додати значних зусиль. Не треба навіть проводити розслідувань, щоб зрозуміти, чого вона "впала" і має такий вигляд. Її стан свідчить, що це справа рук людських істот. Комунальники говорять, що скульптуру навмисне спотворювали, бо вся вона в слідах від брудних ніг. Вандали цілеспрямовано ламали, крушили – нищили цю красу.

Цей факт викликає обурення, бо коли сьогодні наші захисники віддають своє життя, покровчани допомагають нужденним та ЗСУ, є ті, хто руйнує, зухвало демонструє акт вандалізму. Хто витрачає свої сили та енергію не на добрі справи – на злочинні дії, завдаючи значної шкоди громаді.

На зараз топіарну фігуру демонтували, спеціалісти займатимуться її відновленням. Дуже прикро, що такі випадки мають місце у наший надскладний час... Комунальники звертаються до мешканців міста з проханням бути пильними, не проходити повз факти вандалізму, повідомляти, разом попереджати хуліганські дії.

Прес-служба міського голови.