У День вишиванки — одягаймо вишиванку!

 

Покровчан закликають долучитися до онлайн флешмобу поваги та вшанування національного символу. 21 травня, у День вишиванки, одягнути вишиванку та викласти фото у соціальні мережі.

Цього року саме так триватиме свято, котре справедливо вважають народним. Адже витоки Дня вишиванки — зі щирої ініціативи молоді показати, що найдорожчим є своє — українське. Символом України, її генетичним кодом та оберегом виступає вишиванка, з властивим лише їй розмаїттям кольорів та візерунків. З фрагментів національного орнаменту можна скласти мапу — квітучу, сонячно-променисту.

Такою є наша країна, такою є вишиванка. Вона самобутня і неповторна і свято покликане зберегти споконвічні народні традиції. Для Покрова День вишиванки теж добра традиція, хоч і започаткована не так давно. Місто зустрічатиме свято у вишиванках і у 2020-му, незважаючи на карантин, виявить повагу до символу, який з'єднує епохи й покоління.

Старт акції дає міський народний історико-краєзнавчий музей ім.М.Занудька, де зібрано унікальну колекцію вишиванок, рушників та картин з національним орнаментом. Містян закликають приєднатися до вишиванкового флеш-мобу, викласти своє фото до мережі — з любов'ю, щирістю та повагою до Вишиванки.

Прес-служба міського голови.