Триває будівництво малого групового будинку для дітей - сиріт

У рамках Програми Президента “Велике будівництво” в нашому місті продовжується створення малого групового дитячого будинку. Такі осередки  мають стати місцем, де діти зможуть жити у комфортних умовах під опікою вихователів.

- Створення такого будинку – дуже важливий крок, бо він стане осередком доброти і піклування для малечі, яка потребує допомоги. Його не випадково розташовано поряд з позашкільними закладами, центральним парком, де вихованці зможуть розвивати свої здібності та проводити дозвілля, - говорить міський голова Олександр Шаповал.

Вихованці матимуть комфортні спальні, ігрову, вітальню, обідню залу. Здобути побутові навички для майбутнього самостійного життя їм допоможуть педагоги.

Роботи тут поступово підходять до завершального етапу. Сама одноповерхова споруда вже готова, при цьому при її будівництві використані сучасні технології енергозбереження. Зокрема, будинок має утеплений фасад та енергоощадні вікна.

Підрядники вже провели необхідні комунікації.

На території розміщено повноцінний дитячий майданчик. Все це робиться для максимального комфорту дітей.

В активній фазі роботи в середині будівлі. Тож невдовзі у Покрові  з'явиться сучасний соціальний об'єкт, робота якого матиме важливе значення для виховання  дітей, яким так потрібна допомога суспільства.

Прес-служба міського голови.