ТРЕНЕРУ КДЮСШ «МАНГАНІТ» ВІКТОРУ ШИНКАРЕНКУ ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ ПОЧЕСНОГО ГРОМАДЯНИНА МІСТА

 

45 років тренерської діяльності, сотні учнів – Віктора Шинкаренка по праву вважають легендою, бо увійшов в історію спортивного життя міста як людина, віддана дітям і своїй справі. Рішенням 17 сесії міської ради, 21 січня Віктору Дмитровичу Шинкаренку було присвоєно звання Почесного громадянина Покрова. Вручаючи відзнаку, міський голова Олександр Шаповал адресував йому найщиріші слова подяки за багаторічну працю на благо міста.

Усе життя Віктора Дмитровича Шинкаренка пов’язано з тренерською діяльністю, з дітьми.

Він прийшов у спорт в якості наставника молодих  1 червня 1977 року і вже 45 років залишається вірним обраній справі.

Стадіон неможливо уявити без нього, тренера з легкої атлетики. А він не уявляє свого життя без своїх учнів, про яких говорить з добротою та гордістю.

Віктор Дмитрович зізнається, що йому пощастило мати прекрасних вихованців,  працювати з особливими людьми, які любили спорт і багато зробили для його розвитку у нашому місті. З теплотою і вдячністю згадує Андрія Івановича Черепа, Жанну Натанівну Босу.

Кількість вихованців, які пройшли через відділення легкої атлетики, обчислюється сотнями. Пишається тим, що разом зі своїми колегами, Миколою Вакулянчиком, Любов’ю Чабанець, Володимиром Бойком, Валентиною Піддубцевою виховував атлетів, які достойно представляли рідне місто на спортивних аренах України, Європи та Світу.

Віктор Шинкаренко зробив свій внесок у становлення таких титулованих спортсменів міста як Олексій Пацерін, Олена Приходченко, Євген Ткаченко. Він також був одним із тренерів нашої прославленої легкоатлетки, учасниці Олімпійських ігор 2012 року Анжели Шевченко.

“Головне завдання тренера — виховати дитину як гармонійно розвинуту особистість, яка матиме загартований характер, буде готова переборювати труднощі та рухатися вперед. Причому не лише в спорті”, — наголошує Віктор Дмитрович. Він пишається, що багато його вихованців, успішно займаючись спортом, паралельно демонструють високі результати у навчанні, закінчують школу із золотими медалями, досягають успіхів у різних сферах діяльності.

Переконаний, що саме спорт дисциплінує і робить дітей готовими до дорослого життя.

“Працюючи з дітьми ти бачиш результат своєї роботи. Коли спостерігаєш, як дитина зростає на твоїх очах, розвивається як особистість, то радієш, що в цьому є і твій внесок».

Його внесок - безцінний, бо все своє життя Віктор Шинкаренко поряд з дітьми, вони - його покликання: вчителя і наставника, старшого товариша і друга.

Прес-служба міського голови.