Тенісний турнір на честь визволителів

тенісний турнір на честь визволителів. Зображення 1
День визволення міста Покров відзначив не лише урочисто-патріотичними заходами, а й спортивними досягненнями. 4 лютого середня школа № 9 на чолі з директором закладу Ольгою Матвеєвою гостинно зустрічала учасників турніру з настільного тенісу на честь славної дати, підготувавши святкову програму. Юні тенісисти з усіх шкіл міста разом з батьками продемонстрували високий рівень підготовки та видовищну й емоційну гру.

Прудкий тенісний м’яч впевнено стрибав по новеньким тенісним столам, які презентували школярам депутати від радикальної партії – депутат облради Володимир Євтушенко та міської ради Андрій Ревуцький й Віталій Солянко. Як зазначали організатори, звертаючись із промовами до учасників змагань, після турніру, одинадцять тенісних столів будуть розвезені по навчальних закладах міста.
Тим часом у безкомпромісній боротьбі були визначені переможці. Серед школярів першість здобув учень із СЗШ№ 2 Андрій Андрієнко, друге місце посів ученьСЗШ № 9 Сергій Кальчев, третє – Владислав Шаталов (СЗШ №6). З - поміж дорослих впевнену перемогу одержала єдина серед учасників змагань жінка, представниця СЗШ № 4 – Вікторія Карпова.
Друге місце за Віталієм Кошелюком (НВК №1), третє дісталось Миколі Куземінському (СЗШ № 9). Кращі гравці від організаторів отримали грамоти, а кожній школі дісталися набори спортивного інвентарю.