Театрали Покрова підкорюють сцену

 

Вихованки Будинку творчості Марія Кіяшко та Анастасія Мазуренко перемогли у номінації «Краща акторська робота» обласного фестивалю театральних колективів закладів освіти «Театральна мозаїка». Диплом активного учасника отримав і колектив «Звичайні дива», керівник Людмила Нагібіна.

Цьогоріч «Театральна мозаїка» об'єднала 25 дитячих колективів, 409 вихованців закладів загальної та позашкільної освіти з усіх куточків Дніпропетровщини. У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії фестиваль проходив дистанційно на базі кіноцентру «Веснянка». Колективи представляли різножанрові роботи. Юні театрали втілювали як класичну, так і сучасну тематику. Головною темою був сьогоднішній день України, обпалений війною,  героїзм людей, які захищають свою землю.

Оцінювало роботу дітей професійне журі, за підсумками якого 50 юних театралів Дніпропетровщини отримали звання «Краща акторська робота», з них покровчанки - Марія Кіяшко та Анастасія Мазуренко. Для дівчаток та їхнього керівника така перемога є поштовхом для здобуття нових висот на підмостках Мельпомени.

Прес-служба міського голови.