Тайбоксери Покрова здобули золото престижних змагань

Одразу п’ять медалей привезли до рідного міста наші спортсмени, вихованці заслуженого тренера України Ігоря Мациборка.

З 2 по 5 листопада Одеса зустрічала найсильніших на Кубку України з таїландського боксу. Близько 300 бійців змагалися за право піднятися на п’єдестал слави. На рингу тривали запеклі бої. Покровчани показали яскраві бої, відмінну підготовку. Олександр Суховільський та Дмитро Шелесько здобули золото турніру. Тепер вони готуватимуться до Чемпіонату Європи, котрий відбудеться у турецькій Анталії.

Були першими наші спортсмени і на Відкритому Чемпіонаті Одеської області. Золото у Богдана Нанкевича, Влада Куліша, Анатолія Марінеско. Волю до перемоги показав і Арман Оганян.

Вітаємо спортсменів та їхнього наставника з блискучими результатами та бажаємо нових перемог!