"Світ навколо мене" — у дитячих творах

 

За результатами дитячого літературного конкурсу "Світ навколо мене", організованого й проведеного Будинком творчості дітей та юнацтва, перемогу отримали дванадцять юних літераторів у двох вікових категоріях.

До участі долучились автори 6-18 років й представили різні твори - вірші, казки, оповідання. Кожен з них вирізнявся художньою майстерністю слова та цікавим сюжетом. Члени оргкомітету ще раз переконались наскільки талановите та духовно багате наше підростаюче покоління! Переможці отримали дипломи та змогу брати участь у інших літературних конкурсах.

А стартували - з обласного конкурсу “Країна чарівних книжок”. До цього творчого конкурсу юні митці, вихованці різних гуртків БТДЮ, підійшли дуже креативно! Було створено книгу, куди увійшли творчі доробки починаючих літераторів, ілюстровані учнями гуртків декоративно-прикладного мистецтва. У числі авторів й переможниця дитячого літературного конкурсу "Світ навколо мене" Каміла Топєха. Добірка містить дитячі твори про тваринок та рідний край з відповідними до них малюнками.

Дитячі мистецькі конкурси мають на меті підтримати й заохотити юні дарування, допомогти розкрити власні творчі можливості.

Прес-служба міського голови.