СОЦІАЛЬНА СФЕРА — ПРАЦЮЄ

 

Соціальна сфера міста працює у посиленому режимі.

В управлінні праці та соціального захисту населення здійснюється реєстрація внутрішньо-переміщених осіб.

На сьогодні зареєстровано 1829 осіб, з них 524 дитини. За минулий тиждень вимушеним переселенцям надано близько 500 продуктових наборів та миючі засоби.

Здійснено прийом 496 громадян для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони надання консультацій.

Опрацьовано 226 прийнятих особових справ.

Взято участь у Zoom-нараді щодо реалізації постанов Кабміну за участі представників Міністерства розвитку громад та територій, Всеукраїнської Асоціації громад, обласних військових адміністрацій, виконавчих органів влади.

У співпраці з терцентром організовано соціальний захист 21 особи, що опинилися у складних життєвих обставинах.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, дотримуючись заходів безпеки.

Працює гаряча телефонна лінія (095 6882295) для соціальної підтримки громадян похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах.

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати у приміщенні УП та СЗН й безпосередньо в Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості, або за телефонами 0961196760; 0963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітної особи можливо: через портал електронних послуг, додаток “Дія”: засобами телекомунікаційного зв'язку, через Google-форми на сайті Державної служби зайнятості; при особистому зверненні до Покровської філії.

Прес-служба міського голови.