СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

На сьогодні у місті зареєстровано понад 11,7 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти. 316 осіб зареєструвалися на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН.

В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 223 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 97 заяв для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП та громадян.

Триває організація соціального захисту осіб, які опинились в СЖО та осіб з інвалідністю.

Проводиться робота з підприємствами, Фондом інвалідів щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР.

Тривала обробка списків верифікації, здійснювалося обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян для надання пільг і допомог.

Пройшли фахові семінари та вебінари.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, серед актуальних послуг залишається представництво інтересів. Відділенням соціальної допомоги вдома надано 2450 послуг 262 особам згідно Державного стандарту «Догляд вдома».

У денному відділенні територіального центру триває місячник творчості видатного українського діяча І.Франка. Продовжуються заняття зі Скандинавської ходи. Цікаво проходять тематичні дні поезії та заняття гурту «Золота пора».

Активно надаються послуги соціального таксі, у пріоритеті особи з інвалідністю І,ІІ групи.

Працює гаряча телефонна лінія територіального центру.

Покровське управління Нікопольської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує роботодавців, що змінами в законодавстві про зайнятість передбачено ряд компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних осіб, більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання компенсації можна отримати в приміщенні управління, 3-й поверх, каб.24, 25 або за телефоном: 06816401.0687716401

Роботодавцям також нагадують про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії).

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати безпосередньо в приміщенні Покровського управління ЦЗ(вул. Героїв України, 5) або за тел: 09611967600963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітна особа можливо через портал “Дія” за наявності кваліфікованого електронного підпису або під час особистого звернення до управління.

Прес-служба міського голови.