СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ  

 

 

На сьогодні у місті зареєстровано понад десять з половиною тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них близько три тисячі - діти. За минулий тиждень гуманітарну допомогу отримали 715 осіб ВПО та 2953 соціально вразливих категорій громади. 

В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 414 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 132 заяви для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП та громадян.

Мобільна бригада з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статі здійснила один виїзд, відвідала одну родину. Опрацювала 6 повідомлень про вчинення домашнього насильства.

Здійснювалася організація соціального захисту  осіб, які опинились в СЖО та осіб з інвалідністю. Триває робота з підприємствами, Фондом інвалідів щодо забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР.

Пройшли фахові семінари.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, серед актуальних послуг залишається представництво інтересів.

За тиждень проведено 6 обстежень громадян з метою визначення потреб у наданні соціальних послуг. Потреби задоволені стовідсотково.

Відділенням соціальної допомоги вдома надано 2400 послуг 256 особам згідно Державного стандарту «Догляд вдома». Здійснено контроль  за роботою соціальних робітників з метою визначення потреб отримувачів соціальних послуг.

Отримувачам соціальних послуг у відділенні денного перебування надано 1112 комплексних соціальних послуг за напрямками:

- фізкультурно-оздоровчі;

- культурологічні;

- соціально-побутові.

Слухачі університету третього віку створили писанкову мозаїку, долучилися до активностей, присвячених Великодню.

 

Працює гаряча телефонна лінія територіального центру (095 6882295).

Покровське управління Нікопольської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує роботодавців, що змінами в законодавстві про зайнятість передбачено ряд компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних осіб, більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання компенсації можна отримати в приміщенні управління, 3-й поверх, каб.24, 25 або за телефоном: 06816401.0687716401

Роботодавцям також нагадують про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії).

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати безпосередньо в приміщенні Покровського управління ЦЗ(вул. Героїв України, 5) або за тел: 09611967600963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітна особа можливо через портал “Дія” за наявності кваліфікованого електронного підпису або під час особистого звернення до управління.

Прес-служба міського голови.