СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

На сьогодні у місті зареєстровано понад 9 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як дві тисячі - діти. За минулий тиждень продуктові набори отримали 2150 осіб ВПО.

В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 349 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 185 заяв для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій в режимі карантину від ЦНАП та громадян.

Опрацьовано 245 прийнятих заяв ВПО.

Взято участь у роботі Мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства за ознакою статі. Опрацьовано два повідомлення про вчинення домашнього насильства.

Прийнято 6 заяв від осіб з інвалідністю щодо забезпечення засобами реабілітації, проінформовано 5 осіб з інвалідністю щодо сформованих електронних направлень на забезпечення допоміжними засобами реабілітації на порталі ЦБІ.

Взято участь у вебінарі на тему: “Тендерні закупівлі у 2023 - що враховувати уповноваженим особам замовників під час проведення закупівель та роботи Prozorro після всіх законодавчих змін. Також у семінарі щодо надання допомоги особам, постраждалим від торгівлі людьми.

У територіальному центрі соціального обслуговування продовжують доглядати за немічними підопічними вдома, серед актуальних послуг залишається представництво інтересів.

Працює відділення денного перебування, проходять заняття в Університеті ІІІ віку.

Працює гаряча телефонна лінія (095 6882295) для соціальної підтримки громадян похилого віку, які опинились у складних життєвих обставинах. Територіальний центр задіяний у допомозі ВПО.

Покровське управління Нікопольської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує роботодавців, що змінами в законодавстві про зайнятість передбачено ряд компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних осіб, більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання компенсації можна отримати в приміщенні управління, 3-й поверх, каб.24, 25 або за телефоном: 0687716401.

Роботодавцям також нагадують про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії).

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати безпосередньо в приміщенні Покровського управління ЦЗ (вул. Героїв України, 5) або за тел: 0961196760, 0963752467.  

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітна особа можливо через портал “Дія” за наявності кваліфікованого електронного підпису або під час особистого звернення до управління.

Прес-служба міського голови.