СОЦІАЛЬНА СФЕРА ПОКРОВА ПРАЦЮЄ У ПОСИЛЕНОМУ РЕЖИМІ

 

З початку війни у місті пройшло реєстрацію близько 13 тисяч внутрішньо переміщених осіб, з них більш як 3 тисячі - діти.

В управлінні праці та соціального захисту здійснено прийом 143 осіб для отримання довідок та оформлення запитів справ в інші райони, надання консультацій, у тому числі внутрішньо переміщеним особам із зони бойових дій. Прийнято 73 заяви для здійснення перерахунків та призначень державних гарантій.

Триває робота з організації соціального захисту осіб, які опинились в СЖО та осіб з інвалідністю. Підготовлено рішення про надання додаткових соціальних послуг 5 особам. Опрацьовано 5 повідомлень про вчинення домашнього насильства. Взято участь у профільних вебінарах та семінарах.

У територіальному центрі тривала робота щодо соціального супроводу та соціальної підтримки незахищених верств населення Покровської міської територіальної громади. Відділенням соціальної допомоги вдома надано понад 2,5 тисяч послуг згідно Державного стандарту «Догляд вдома».

У відділенні денного перебування отримувачам надано близько 2 тисяч соціальних послуг.

Тривають заняття Університету третього віку. Активно надаються послуги соціального таксі в пріоритеті особи з інвалідністю І,ІІ групи.

Працює гаряча телефонна лінія територіального центру.

Покровське управління Нікопольської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості інформує роботодавців, що змінами в законодавстві про зайнятість передбачено ряд компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних осіб, більш детальну консультацію щодо умов та порядку отримання компенсації можна отримати в приміщенні управління, 3-й поверх, каб.24, 25 або за телефоном: 06816401, 0687716401.

Роботодавцям також нагадують про необхідність інформування про потребу в робочій силі (вакансії).

Консультації щодо працевлаштування, особливостей реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій можна отримати безпосередньо в приміщенні Покровського управління ЦЗ (вул. Героїв України, 5) або за тел: 09611967600963752467.

Подати документи для реєстрації в службі зайнятості як безробітна особа можливо через портал “Дія” за наявності кваліфікованого електронного підпису або під час особистого звернення до управління.

Прес-служба міського голови.