Шановні покровчани!

Виповнюється 105 років, як відбувся бій під Крутами — одна з найбільш трагічних і водночас важливих подій в історії України.

29 січня 1918 року  на станції Крути кілька сотень студентів та гімназистів вступили в нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією. Бій тривав протягом шести годин. Завдяки молодим героям вдалося стримати наступ ворога та вберегти столицю на час, необхідний для укладення Брестського мирного договору. Це було важливим для збереження української державності.

Бій під Крутами став символом стійкості, незламності духу та національної єдності українців. Молодь довела, що готова захищати свою державність будь-якою ціною.

Як століття тому, так і сьогодні, ворог не врахував головного - духу наших захисників. Вже не просто сотні, а сотні тисяч мужніх українців, проявляючи неабияку відвагу, нескореність та жертовність захищать нашу землю від посягань російських окупантів.

Згадаймо у цей день, разом з героями Крут, усіх воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Низько схиляємо голову перед пам'яттю наших мужніх Героїв -земляків.

Герої не вмирають!

З повагою, міський голова Олександр Шаповал.