
Сьогодні ми вшановуємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Цей день про тих, хто став на захист України та заплатив за її свободу найвищу ціну.
Саме 29 серпня 2014 року сталася одна з найтрагічніших подій російсько-української війни — вихід українських військових з оточення під Іловайськом. Ворог порушив домовленості про “зелений коридор” і відкрив вогонь по наших воїнах. Їхній останній шлях пролягав через соняшникові поля, тому сонях став символом пам’яті про загиблих Героїв.
Сьогодні ми згадуємо всіх Захисників і Захисниць України, які загинули за нашу свободу — від початку російської агресії й донині. Серед них — наші земляки, чиї імена назавжди залишаться в історії громади та в серцях тих, хто їх знав.
Наш обов’язок — берегти пам’ять про кожного Героя, розповідати про їхній подвиг наступним поколінням.
Вічна пам’ять і слава Захисникам і Захисницям України!
Шана Героям, які віддали життя за нашу державу, її свободу та майбутнє!
З повагою, міський голова Олександр Шаповал.