Розширити професійний кругозір медики Покрова зможуть у стінах свого лікувального закладу

 

За підтримки міського голови Олександра Шаповала у центрі первинної медико-санітарної допомоги обладнано навчально-методичний кабінет.

Тут є усе необхідне, аби процес здобуття нових знань ішов паралельно з професійною практикою, доповнюючи  її. Тепер для цього не треба витрачати додаткові ресурси, варто скористатися онлайн-навчанням.

Такий освітній формат зарекомендував себе в усьому світі,  бо дозволяє бути безпосередніми учасниками онлайн-коференцій, семінарів та лекцій. Без відриву від основної практики, розширювати кордони, знайомитися з інноваційними методиками, отримувати рекомендації та консультації.

Все мобільно й зручно, про що говорять спеціалісти, зауважуючи на необхідності та перспективності впровадження такого напрямку, створенні необхідних умов для навчання лікарів. За останні роки в Покрові здійснено серйозні кроки у напрямку модернізації. Місто успішно впроваджує Е-медицину, одним з перших приєдналося до електронної системи охорони здоров’я Хелсі, працює електронний запис до лікаря, електронна амбулаторна карта, рецепт. Тепер практикуючі лікарі можуть без перешкод навчатися та спілкуватися з провідними фахівцями медичної галузі, користуючись можливостями онлайн-освіти.

Прес-служба міського голови.