Покровчанин Дмитро Шелесько — чемпіон Європи з тайського боксу

Тайбоксер, вихованець ДЮСШ ім. Д. Дідіка, Дмитро Шелесько здобув для України золото Чемпіонату Європи серед дорослих.

Покровчанин впевнено здолав супротивника у фінальному бою, демонструючи відмінну підготовку.

Чемпіонат проходив турецькій Анталії, куди збірна України, прибула після тренувальних зборів. З 7 по 14 грудня найсильніші європейські команди змагалися за престижні титули.

Це далеко не перша перемога Дмитра. Два місяці тому вихованець заслуженого тренера України Ігоря Мациборка здобув перемогу на Кубку світу серед молоді.

Вітаємо Дмитра Шелеська, його наставника і команду збірної з черговою заслуженою перемогою.

У командному заліку Чемпіонату Європи - 2023 українці здобули І місце. Наші спортсмени завоювали 4 золота, 3 срібла і бронзу!

Бажаємо подальших успіхів та підкорення найвищих спортивних вершин!