Покров попрощався з героєм

 

Над містом знову линула «Плине кача»…Війна забирає життя кращих синів України. Сьогодні Покров провів в останню путь свого мужнього земляка - молодшого сержанта гранатометного відділення Олексія Наумова.

Олексію Володимировичу було 58 років, 26 лютого він добровольцем пішов на війну. Прагнув бачити Україну вільною, незалежною, суверенною, тож, не вагаючись, пішов захищати рідну землю від окупантів. Добрий, щирий, сміливий, принциповий, наполегливий – таким він залишиться у пам’яті всіх, хто його знав. А для побратимів, які дали йому позивний «Добрий» - людиною щирої козацької вдачі, воїном, що віддав життя за Україну.

Олексій Володимирович загинув, звільняючи від ворога Херсонщину…

-Ця війна за те, щоб бути вільними і зватися українцями! Тато не боявся смерті, переймався долею України. Коли його питали про те, чому пішов воювати, говорив: « Не час помирати молодим!» Як і інші воїни, він виконував свій обов’язок. Я вдячна всім, хто сьогодні проводжає його в останню путь. Ми повинні пам’ятати кожного, хто віддав життя за Україну! – говорила, звертаючись до присутніх, дочка героя,  Юлія Наумова.

Підтримати рідних і попрощатися з солдатом прийшли близькі, побратими, представники влади, численні містяни.

Люди несли квіти, у скорботі й повазі ставали  на коліна, проводжаючи захисника…

Чин похорону звершив благочинний Православної церкви України м. Покров протоієрей Іван Назарик.

Жалобна церемонія пройшла з усіма військовими почестями.

Вічна та світла пам'ять Герою!

Прес-служба міського голови.